Tašky na notebook - kožená taška na notebook

Taška na notebook vyrobená z kůže je ideální taška přes rameno pro práci a studium. Notebook je nedílnou součástí volného času, studia a práce a proto je velmi nezbytné bezpečně a elegantně notebook přenášet. Kožená taška na notebook funguje jako ochranný kryt, který chrání notebook před poškozením a poškrábáním. Díky dostatečným kapsám a přihrádkám, které tašky na notebook nabízejí můžete do nich uložit peněženku, klíče, doklady, tablet, mobil a také nějaké dokumenty. Výhodou kožených tašek na notebook je variabilita, bezpečnost a vysoce kvalitní zpracování. Kromě velikosti tašky si můžete vybrat barevné provedení, kdy černá nebo hnědá barva patří mezi klasiku. Kožená taška Solier na notebook je velmi oblíbená mezi zákazníky díky svému elegantnímu stylu a funkčnosti. Jistě nesmíme opomenout kožené tašky Daag, které jsou velmi prostorné a díky tomu je použijete pro svůj notebook nebo tablet a zároveň jako tašku přes rameno pro své dokumenty a drobnosti. 

sl03 cerna1.jpg

Kožená taška přes rameno - kožená crossbody taška

Kožená taška přes rameno nabízí vysoký komfort nošení, praktičnost a jedinečný design. To je důvod, proč je taška přes rameno nebo crossbody taška velmi populární a oblíbeným společníkem pro práci, volný čas nebo cestování. Co dělá tašku tak zvláštním a jak najít správnou tašku pro daný účel si přečtěte zde. Crossbody taška, messenger taška nebo taška přes rameno - každá taška má své opodstatnění. Nicméně všechny tyto tašky jsou velmi populární a jsou vyrobeny z velmi kvalitní kůže, kdy je kladen důraz na detail a celkové zpracování. Bez ohledu na to, zda upřednostňujete velké nebo menší ramenní tašky, tak kožené tašky z naší nabídky jsou dobrou volbou pro Vás. Mnoho námi nabízených ramenních tašek má oddělenou vypolstrovanou přihrádku pro notebook a další kapsy pro důležité věci, které nosíte při sobě. Jestliže sháníte menší crossbody tašku do které potřebujete uložit doklady, mobil, peněženku, klíče apod., tak i tyto tašky najdete u nás v e-shopu. Pokud Vás zajímá kožená taška přes rameno ve vintage nebo retro stylu, tak stačí kouknout do naší nabídky.

rch7 brown.png

Messenger tašky - pánská kožená messenger taška, dámská kožená messenger taška

Mnozí zákazníci si vybírají kožené messenger tašky v moderním retro nebo vintage stylu. Messenger tašky mají spoustu úložného prostoru pro dokumenty, doklady, mobil, klíče, psací potřeby, ale také samostatné přihrádky na notebook.  Messenger tašky jsou vkusné a elegantní doplňek do vašeho šatníku.

hneda.png

Kožený batoh - retro batohy

Batoh je znamým světovým módním doplňkem, kdy dříve bylo hleděno pouze jen na jeho funkčnost. Současnost ovšem nabízí dámský batoh a pánský batoh v několika velikostech, barvách a druzích materiálu provedení. Samozřejmě nejoblíbenější je kožený batoh nebo také znovu "objevený" kožený retro batoh. S koženým batohem můžete kombinovat praktický komfort nošení se stylovým a elegantním vzhledem, který vám vyhovuje.

Kožený batoh do města je trendový a vhodná alternativa k tradiční kabelce. V naší nabídce vás jistě potěší kožená aktovka a batoh v jednom ve vintage stylu, kdy z kožené aktovky nebo tašky přes rameno jednoduchým přidáním ramenních porpuhů vytvoříte funkční retro batoh. Retro batohy můžete vybírat ze čtyřech barev: přírodní, cognac, černá a tmavě hnědá. Použitá kůže na tyto batohy je velmi silná, kvalitní a při vhodném ošetření máte batoh na dlouhé roky.

Kožené dámské kabelky

Kabelky jsou modním doplňkem každé ženy a pro některé z nich je to i životní styl. Typický rozdíl v kabelkách je zřejmý. Malá kabelka je vhodná na vycházky nebo pro párty, kde potřebujete uložit jen nejnutnější věci jako peněženku, doklady, mobil, klíče. Velká kožená kabelka je vhodná do práce, na delší výlety a nebo na nákupy. Jamile si vyberete vhodnou velikost kabelky, tak musíte vybrat správnou barvu. Tradičně je mnoho dámských kabelek v černé a hnědé barvě a to z dobrého důvodu. Konečně, černá nebo hnědá kožená kabelka přináší klasickou eleganci. I přes tento stereotyp se stále více setkáváme s nabídkou barevných kožených kabelek jako je červená, zelená, šedá, modrá, fialová a cognac barva. Kupodivu stále více se stává populárnější retro kožená kabelka, která je vyrobena ve vintage stylu z velmi kvalitních kůží.

Kožená cestovní taška

Kožená cestovní taška a sportovní taška v jednom může vyzařovat neformální eleganci. Cestovní taška je velmi všestranná. Můžete ji použít pro sportování, krátké víkendové pobyty nebo pro cestování. Cestovní taška je vhodná jak pro může, tak i ženy. Populární jsou kožené cestovní tašky ve vintage a retro stylu. Na výběr máte například barvu kůže černou, hnědou, cognac.

Plantwear - ručně vyráběné hodinky ze dřeva

Dřevěné hodinky Plantwear jsou zárukou rozlišení od davu, zajímavý doplněk k oblečení a zážitek pro fanoušky řemesel a ekologie. Naše dřevěné hodinky jsou vyrobeny s důrazem na každý detail. Ručně vyráběné dřevěné hodinky jsou jedinečné, protože nemáte dva stejné kusy dřeva, takže každé dřevěné hodinky jsou unikát. Dřevo, které používáme je nejvyšší kvality a hodinky mají mechanismus slavné japonské značky Citizen.

Dřevěné náramkové hodinky - moderní a elegantní

Elegantní hodinky nemusí být drahé - v našich produktech to dokazujeme každý den. Dřevěné hodinky jsou módní a elegantní doplněk, který vyhovuje jak mužům, tak ženám. Dřevěné hodinky Plantwear jsou především kvalitou, kterou uvidíte, když si vezmete náramkové hodinky. Je to tvrdá práce řemeslníků, pravidelné kontroly jakosti a testy. Dále se věnuje velká pozornost samotnému nákupu dřeva. Nejoblíbenější jsou v našem obchodě hodinky z ebenového dřeva, protože jsou spojené s luxusem. Nicméně další dřevěné hodinky jsou oblíbené z dubového dřeva, kdy barva tohoto dřeva je velmi klasická a vyrábějí se z něj vintage hodinky. Dálé máte na výběr hodinky z javorového dřeva, palisandru, wenge nebo massaranduba. 

Elegantní pánské dřevěné hodinky

Dřevěné pánské hodinky jsou skvělým nápadem pro každého muže - největší šíře pouzdra 43 mm, spolehlivý strojek Citizen a odolný pásek hodinek jsou největšími důvody úspěchu našich hodinek. Exkluzivní pánské hodinky nemusí být drahé - jedinečnost není o značce, ale o originalitě, jedinečnosti a přírodních materiálech. Dřevěné hodinky jsou elegantním výrobkem baleným navíc do vkusné dřevěné krabičky.